عکس دکتر سوسن پوریموت

دکتر سوسن پوریموت

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن پوریموت متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر نیشابور و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سوسن پوریموت نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • نیشابور، ابتدای خیابان دارایی، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول
 • 0
 • 05143333551
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 39723
 • نیشابور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن پوریموت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سوسن پوریموت

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر سوسن پوریموت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سوسن پوریموت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سوسن پوریموت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سوسن پوریموت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سوسن پوریموت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سوسن پوریموت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سوسن پوریموت به آدرس نیشابور، ابتدای خیابان دارایی، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سوسن پوریموت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سوسن پوریموت تنها بیماران نیشابور را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سوسن پوریموت به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر نیشابور مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نیشابور و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سوسن پوریموت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سوسن پوریموت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سوسن پوریموت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سوسن پوریموت در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر نیشابور فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سوسن پوریموت کجاست؟

مطب دکتر سوسن پوریموت به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر نیشابور فعالیت میکند، نیشابور، ابتدای خیابان دارایی، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سوسن پوریموت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سوسن پوریموت که 0 - 05143333551 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سوسن پوریموت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سوسن پوریموت، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر نیشابور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن پوریموت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سوسن پوریموت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سوسن پوریموت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سوسن پوریموت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سوسن پوریموت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس