عکس دکتر سوسن نیسی

دکتر سوسن نیسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن نیسی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سوسن نیسی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع متخصصی مادر
 • 0
 • 06133364512
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 40882
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن نیسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سوسن نیسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سوسن نیسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سوسن نیسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سوسن نیسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سوسن نیسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سوسن نیسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سوسن نیسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سوسن نیسی به آدرس اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع متخصصی مادر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سوسن نیسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سوسن نیسی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سوسن نیسی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سوسن نیسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سوسن نیسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سوسن نیسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سوسن نیسی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سوسن نیسی کجاست؟

مطب دکتر سوسن نیسی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، کیانپارس، خيابان پهلوان شرقي، گذرپل هفتم، روبروی دادگاه انقلاب، مجتمع متخصصی مادر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سوسن نیسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سوسن نیسی که 0 - 06133364512 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سوسن نیسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سوسن نیسی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن نیسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سوسن نیسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سوسن نیسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سوسن نیسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سوسن نیسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس