عکس دکتر سوسن موعودی

دکتر سوسن موعودی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن موعودی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر بابل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سوسن موعودی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • بابل، میدان کشوری، روبروی بیمارستان بهشتی، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم
 • 0
 • 01132257755
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 86725
 • بابل

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن موعودی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سوسن موعودی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سوسن موعودی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سوسن موعودی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سوسن موعودی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سوسن موعودی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سوسن موعودی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سوسن موعودی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سوسن موعودی به آدرس بابل، میدان کشوری، روبروی بیمارستان بهشتی، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سوسن موعودی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سوسن موعودی تنها بیماران بابل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سوسن موعودی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بابل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بابل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سوسن موعودی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سوسن موعودی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سوسن موعودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سوسن موعودی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بابل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سوسن موعودی کجاست؟

مطب دکتر سوسن موعودی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر بابل فعالیت میکند، بابل، میدان کشوری، روبروی بیمارستان بهشتی، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سوسن موعودی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سوسن موعودی که 0 - 01132257755 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سوسن موعودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سوسن موعودی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر بابل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن موعودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سوسن موعودی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سوسن موعودی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سوسن موعودی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سوسن موعودی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس