عکس دکتر سوسن عتیقه

دکتر سوسن عتیقه

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن عتیقه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سوسن عتیقه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان ولیعصر ایستگاه توانیر کوچه بخشندگان ساختمان مدیکو طبقه 7 واحد 703
 • 0
 • 02188402687
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 33503
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سوسن عتیقه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سوسن عتیقه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سوسن عتیقه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سوسن عتیقه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سوسن عتیقه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سوسن عتیقه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سوسن عتیقه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سوسن عتیقه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سوسن عتیقه به آدرس تهران، خیابان ولیعصر ایستگاه توانیر کوچه بخشندگان ساختمان مدیکو طبقه 7 واحد 703، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سوسن عتیقه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سوسن عتیقه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سوسن عتیقه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سوسن عتیقه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سوسن عتیقه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سوسن عتیقه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سوسن عتیقه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سوسن عتیقه کجاست؟

مطب دکتر سوسن عتیقه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر ایستگاه توانیر کوچه بخشندگان ساختمان مدیکو طبقه 7 واحد 703 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سوسن عتیقه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سوسن عتیقه که 0 - 02188402687 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سوسن عتیقه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سوسن عتیقه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن عتیقه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سوسن عتیقه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سوسن عتیقه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سوسن عتیقه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سوسن عتیقه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس