عکس دکتر سودابه خیرخواه

دکتر سودابه خیرخواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر سودابه خیرخواه متخصص بیماری های داخلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سودابه خیرخواه نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • بلوار بسیج روبروی میناب مال،ساختمان پزشکان خلیج فارس طبقه زیرزمین
  • 09027610936
  • متخصص بیماری های داخلی
  • نظام پزشکی: 114963
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر سودابه خیرخواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سودابه خیرخواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر سودابه خیرخواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 98% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سودابه خیرخواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سودابه خیرخواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سودابه خیرخواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سودابه خیرخواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سودابه خیرخواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سودابه خیرخواه به آدرس بلوار بسیج روبروی میناب مال،ساختمان پزشکان خلیج فارس طبقه زیرزمین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سودابه خیرخواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سودابه خیرخواه تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سودابه خیرخواه به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سودابه خیرخواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سودابه خیرخواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های داخلی دریافت کنند.

دکتر سودابه خیرخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سودابه خیرخواه در زمینه متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سودابه خیرخواه کجاست؟

مطب دکتر سودابه خیرخواه به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های داخلی در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار بسیج روبروی میناب مال،ساختمان پزشکان خلیج فارس طبقه زیرزمین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سودابه خیرخواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سودابه خیرخواه که 09027610936 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سودابه خیرخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سودابه خیرخواه، متخصص بیماری های داخلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه خیرخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سودابه خیرخواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سودابه خیرخواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سودابه خیرخواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سودابه خیرخواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس