عکس دکتر سودابه امینی زاده

دکتر سودابه امینی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سودابه امینی زاده متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سودابه امینی زاده نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • زنان و زایمان
 • بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه ۴ واحد ۳۳
 • 0
 • 07632223583
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 89204
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سودابه امینی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سودابه امینی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 92% مراجعین، دکتر سودابه امینی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 92% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سودابه امینی زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سودابه امینی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سودابه امینی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سودابه امینی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سودابه امینی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سودابه امینی زاده به آدرس بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه ۴ واحد ۳۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سودابه امینی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سودابه امینی زاده تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سودابه امینی زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سودابه امینی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سودابه امینی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سودابه امینی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سودابه امینی زاده در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سودابه امینی زاده کجاست؟

مطب دکتر سودابه امینی زاده به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه ۴ واحد ۳۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سودابه امینی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سودابه امینی زاده که 0 - 07632223583 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سودابه امینی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سودابه امینی زاده، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه امینی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سودابه امینی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سودابه امینی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سودابه امینی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سودابه امینی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس