عکس دکتر سهیلا هاشمی

دکتر سهیلا هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا هاشمی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سهیلا هاشمی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، آمادگاه، مجتمع اژند، بلوک A، طبقه دوم، واحد ۲۰۲
 • 0
 • 03132216010
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 45578
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سهیلا هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سهیلا هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سهیلا هاشمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سهیلا هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سهیلا هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سهیلا هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سهیلا هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سهیلا هاشمی به آدرس اصفهان، آمادگاه، مجتمع اژند، بلوک A، طبقه دوم، واحد ۲۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سهیلا هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سهیلا هاشمی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سهیلا هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سهیلا هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سهیلا هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سهیلا هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سهیلا هاشمی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سهیلا هاشمی کجاست؟

مطب دکتر سهیلا هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، آمادگاه، مجتمع اژند، بلوک A، طبقه دوم، واحد ۲۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سهیلا هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سهیلا هاشمی که 0 - 03132216010 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سهیلا هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیلا هاشمی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سهیلا هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سهیلا هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سهیلا هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سهیلا هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس