X
عکس دکتر سهیلا صلاحی

دکتر سهیلا صلاحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا صلاحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سهیلا صلاحی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، میدان آزادی، مجتمع آزادی، بلوک AB، طبقه اول، واحد 3
 • 0
 • 03136627062
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 30055
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا صلاحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سهیلا صلاحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سهیلا صلاحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سهیلا صلاحی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سهیلا صلاحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سهیلا صلاحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سهیلا صلاحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سهیلا صلاحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سهیلا صلاحی به آدرس اصفهان، میدان آزادی، مجتمع آزادی، بلوک AB، طبقه اول، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سهیلا صلاحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سهیلا صلاحی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سهیلا صلاحی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سهیلا صلاحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سهیلا صلاحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سهیلا صلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سهیلا صلاحی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سهیلا صلاحی کجاست؟

مطب دکتر سهیلا صلاحی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، میدان آزادی، مجتمع آزادی، بلوک AB، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سهیلا صلاحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سهیلا صلاحی که 0 - 03136627062 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سهیلا صلاحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سهیلا صلاحی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا صلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سهیلا صلاحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سهیلا صلاحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سهیلا صلاحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سهیلا صلاحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس