عکس دکتر سمیه عراقی

دکتر سمیه عراقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیه عراقی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمیه عراقی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • ساری، خیابان فرهنگ، بانک سامان، مجتمع ایده، واحد 11
 • 0
 • 01133268780
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 137377
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیه عراقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمیه عراقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سمیه عراقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سمیه عراقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمیه عراقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمیه عراقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمیه عراقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمیه عراقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمیه عراقی به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، بانک سامان، مجتمع ایده، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمیه عراقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمیه عراقی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمیه عراقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمیه عراقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمیه عراقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر سمیه عراقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمیه عراقی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمیه عراقی کجاست؟

مطب دکتر سمیه عراقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، بانک سامان، مجتمع ایده، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمیه عراقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمیه عراقی که 0 - 01133268780 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمیه عراقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیه عراقی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عراقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمیه عراقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمیه عراقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمیه عراقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمیه عراقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس