عکس دکتر سمیه رفیعی

دکتر سمیه رفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیه رفیعی متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمیه رفیعی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، بلوار طالقانی جنوبی، به سمت هفت تیر، کوچه طهماسبی، پلاک ۸
 • 0
 • 02632744218
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی
 • نظام پزشکی: 129291
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیه رفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمیه رفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سمیه رفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سمیه رفیعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمیه رفیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمیه رفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمیه رفیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمیه رفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمیه رفیعی به آدرس کرج، بلوار طالقانی جنوبی، به سمت هفت تیر، کوچه طهماسبی، پلاک ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمیه رفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمیه رفیعی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمیه رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمیه رفیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمیه رفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و جراح مزنان زایمان و زیبایی دریافت کنند.

دکتر سمیه رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمیه رفیعی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمیه رفیعی کجاست؟

مطب دکتر سمیه رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بلوار طالقانی جنوبی، به سمت هفت تیر، کوچه طهماسبی، پلاک ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمیه رفیعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمیه رفیعی که 0 - 02632744218 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمیه رفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیه رفیعی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح ممتخصص زنان زایمان و زیبایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمیه رفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمیه رفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمیه رفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمیه رفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس