X
عکس دکتر سمیرا عشقی نیا

دکتر سمیرا عشقی نیا

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرا عشقی نیا دکترای تغذیه در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمیرا عشقی نیا نوبت بگیرید.

 • تغذیه
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت21، مجتمع یادمان، طبقه اول، واحد5
 • 09353848691
 • 01732327894
 • دکترای تغذیه
 • نظام پزشکی: 55138
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرا عشقی نیا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمیرا عشقی نیا

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سمیرا عشقی نیا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سمیرا عشقی نیا در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمیرا عشقی نیا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمیرا عشقی نیا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمیرا عشقی نیا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمیرا عشقی نیا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمیرا عشقی نیا به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت21، مجتمع یادمان، طبقه اول، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمیرا عشقی نیا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمیرا عشقی نیا تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمیرا عشقی نیا به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمیرا عشقی نیا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمیرا عشقی نیا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای تغذیه دریافت کنند.

دکتر سمیرا عشقی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمیرا عشقی نیا در زمینه دکترای تغذیه، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمیرا عشقی نیا کجاست؟

مطب دکتر سمیرا عشقی نیا به عنوان یک پزشک دکترای تغذیه در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت21، مجتمع یادمان، طبقه اول، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمیرا عشقی نیا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمیرا عشقی نیا که 09353848691 - 01732327894 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا عشقی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا عشقی نیا، دکترای تغذیه، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا عشقی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمیرا عشقی نیا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمیرا عشقی نیا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمیرا عشقی نیا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمیرا عشقی نیا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس