عکس دکتر سمیرا شهابی نژاد

دکتر سمیرا شهابی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرا شهابی نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمیرا شهابی نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بعد از میدان جانباز به طرف چهارراه مهدی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۳، ساختمان پزشکان آیدا
 • 0
 • 05136098431
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 55505
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرا شهابی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمیرا شهابی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سمیرا شهابی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سمیرا شهابی نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمیرا شهابی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمیرا شهابی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمیرا شهابی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمیرا شهابی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد به آدرس مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بعد از میدان جانباز به طرف چهارراه مهدی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۳، ساختمان پزشکان آیدا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمیرا شهابی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمیرا شهابی نژاد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمیرا شهابی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمیرا شهابی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمیرا شهابی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سمیرا شهابی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمیرا شهابی نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد کجاست؟

مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بعد از میدان جانباز به طرف چهارراه مهدی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۳، ساختمان پزشکان آیدا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد که 0 - 05136098431 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا شهابی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا شهابی نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا شهابی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمیرا شهابی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمیرا شهابی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمیرا شهابی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس