X
عکس دکتر سمیرامیس هوشیار

دکتر سمیرامیس هوشیار

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرامیس هوشیار متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمیرامیس هوشیار نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، جنب بانک سامان، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 16
 • 09052308919
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 110978
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمیرامیس هوشیار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمیرامیس هوشیار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سمیرامیس هوشیار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سمیرامیس هوشیار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمیرامیس هوشیار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمیرامیس هوشیار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمیرامیس هوشیار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمیرامیس هوشیار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمیرامیس هوشیار به آدرس شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، جنب بانک سامان، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 16، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمیرامیس هوشیار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمیرامیس هوشیار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمیرامیس هوشیار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمیرامیس هوشیار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمیرامیس هوشیار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سمیرامیس هوشیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمیرامیس هوشیار در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمیرامیس هوشیار کجاست؟

مطب دکتر سمیرامیس هوشیار به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، جنب بانک سامان، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 16 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمیرامیس هوشیار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمیرامیس هوشیار که 09052308919 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمیرامیس هوشیار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرامیس هوشیار، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرامیس هوشیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمیرامیس هوشیار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمیرامیس هوشیار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمیرامیس هوشیار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمیرامیس هوشیار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس