عکس دکتر سمانه کریمی

دکتر سمانه کریمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمانه کریمی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمانه کریمی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، چهارراه طالقانی به سمت هفت تیر، مرکز پزشکی مهر
 • 0
 • 02632744218
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 124647
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمانه کریمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمانه کریمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر سمانه کریمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سمانه کریمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمانه کریمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمانه کریمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمانه کریمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمانه کریمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمانه کریمی به آدرس کرج، چهارراه طالقانی به سمت هفت تیر، مرکز پزشکی مهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمانه کریمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمانه کریمی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمانه کریمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمانه کریمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمانه کریمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سمانه کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمانه کریمی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمانه کریمی کجاست؟

مطب دکتر سمانه کریمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، چهارراه طالقانی به سمت هفت تیر، مرکز پزشکی مهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمانه کریمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمانه کریمی که 0 - 02632744218 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمانه کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمانه کریمی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمانه کریمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمانه کریمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمانه کریمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمانه کریمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس