عکس دکتر سمانه پارساپیام

دکتر سمانه پارساپیام

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمانه پارساپیام فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سمانه پارساپیام نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • خیابان نادری، خیابان کتابناف، مجتمع پزشکی کارون، طبقه 2، واحد9
 • 0
 • 06132202894
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)
 • نظام پزشکی: 142614
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سمانه پارساپیام

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سمانه پارساپیام

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سمانه پارساپیام را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سمانه پارساپیام ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سمانه پارساپیام، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سمانه پارساپیام چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سمانه پارساپیام، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سمانه پارساپیام انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سمانه پارساپیام به آدرس خیابان نادری، خیابان کتابناف، مجتمع پزشکی کارون، طبقه 2، واحد9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سمانه پارساپیام رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سمانه پارساپیام تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سمانه پارساپیام به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سمانه پارساپیام، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سمانه پارساپیام مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) دریافت کنند.

دکتر سمانه پارساپیام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سمانه پارساپیام در زمینه فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سمانه پارساپیام کجاست؟

مطب دکتر سمانه پارساپیام به عنوان یک پزشک فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) در شهر اهواز فعالیت میکند، خیابان نادری، خیابان کتابناف، مجتمع پزشکی کارون، طبقه 2، واحد9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سمانه پارساپیام، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سمانه پارساپیام که 0 - 06132202894 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سمانه پارساپیام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمانه پارساپیام، فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه پارساپیام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سمانه پارساپیام

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سمانه پارساپیام کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سمانه پارساپیام امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سمانه پارساپیام فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس