عکس دکتر سلمی رادمنش

دکتر سلمی رادمنش

نوبت دهی اینترنتی دکتر سلمی رادمنش متخصص پزشکی ورزشی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سلمی رادمنش نوبت بگیرید.

 • پزشکی ورزش
 • شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران
 • 0
 • 07136266609
 • متخصص پزشکی ورزشی
 • نظام پزشکی: 80604
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سلمی رادمنش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سلمی رادمنش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سلمی رادمنش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سلمی رادمنش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سلمی رادمنش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سلمی رادمنش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سلمی رادمنش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سلمی رادمنش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سلمی رادمنش به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سلمی رادمنش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سلمی رادمنش تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سلمی رادمنش به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سلمی رادمنش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سلمی رادمنش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشکی ورزشی دریافت کنند.

دکتر سلمی رادمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سلمی رادمنش در زمینه متخصص پزشکی ورزشی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سلمی رادمنش کجاست؟

مطب دکتر سلمی رادمنش به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سلمی رادمنش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سلمی رادمنش که 0 - 07136266609 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سلمی رادمنش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سلمی رادمنش، متخصص پزشکی ورزشی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی رادمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سلمی رادمنش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سلمی رادمنش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سلمی رادمنش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سلمی رادمنش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس