عکس دکتر سعید کلباسی

دکتر سعید کلباسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید کلباسی فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید کلباسی نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1
 • 0
 • 02122290401
 • فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
 • نظام پزشکی: 36481
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید کلباسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید کلباسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 30% مراجعین، دکتر سعید کلباسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید کلباسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید کلباسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید کلباسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید کلباسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید کلباسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید کلباسی به آدرس تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید کلباسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید کلباسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید کلباسی به عنوان یک پزشک فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید کلباسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید کلباسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) دریافت کنند.

دکتر سعید کلباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید کلباسی در زمینه فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید کلباسی کجاست؟

مطب دکتر سعید کلباسی به عنوان یک پزشک فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید کلباسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید کلباسی که 0 - 02122290401 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید کلباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید کلباسی، فوق متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کلباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید کلباسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید کلباسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید کلباسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید کلباسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس