X
عکس دکتر سعید نوری

دکتر سعید نوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید نوری متخصص داخلی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید نوری نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان زمرد
 • 0
 • 03432455359
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 35477
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید نوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید نوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سعید نوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سعید نوری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید نوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید نوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید نوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید نوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید نوری به آدرس کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان زمرد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید نوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید نوری تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید نوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید نوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید نوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر سعید نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید نوری در زمینه متخصص داخلی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید نوری کجاست؟

مطب دکتر سعید نوری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، ساختمان زمرد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید نوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید نوری که 0 - 03432455359 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید نوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید نوری، متخصص داخلی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید نوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید نوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید نوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید نوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس