X
عکس دکتر سعید مرزبان راد

دکتر سعید مرزبان راد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید مرزبان راد متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید مرزبان راد نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4
 • 0
 • 02188277643
 • متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان
 • نظام پزشکی: 20932
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید مرزبان راد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید مرزبان راد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعید مرزبان راد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید مرزبان راد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید مرزبان راد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید مرزبان راد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید مرزبان راد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید مرزبان راد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید مرزبان راد به آدرس تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید مرزبان راد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید مرزبان راد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید مرزبان راد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید مرزبان راد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید مرزبان راد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان دریافت کنند.

دکتر سعید مرزبان راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید مرزبان راد در زمینه متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید مرزبان راد کجاست؟

مطب دکتر سعید مرزبان راد به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید مرزبان راد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید مرزبان راد که 0 - 02188277643 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید مرزبان راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید مرزبان راد، متخصص جراحی عمومی و جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرزبان راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید مرزبان راد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید مرزبان راد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید مرزبان راد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید مرزبان راد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس