عکس دکتر سعید فلاح زاده

دکتر سعید فلاح زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید فلاح زاده پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید فلاح زاده نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۳
 • 0
 • 07136280239
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 100385
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید فلاح زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید فلاح زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعید فلاح زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید فلاح زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید فلاح زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید فلاح زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید فلاح زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید فلاح زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید فلاح زاده به آدرس شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید فلاح زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید فلاح زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید فلاح زاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید فلاح زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید فلاح زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر سعید فلاح زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید فلاح زاده در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید فلاح زاده کجاست؟

مطب دکتر سعید فلاح زاده به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز-خیابان قصرالدشت-سه راه گودگردی-جنب بیمارستان فرهمندفر-ساختمان اکسیر-طبقه پنجم-واحد ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید فلاح زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید فلاح زاده که 0 - 07136280239 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید فلاح زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید فلاح زاده، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فلاح زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید فلاح زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید فلاح زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید فلاح زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید فلاح زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس