عکس دکتر سعید صالح پور

دکتر سعید صالح پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید صالح پور متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید صالح پور نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان(روبه روی بیست متری سینما سعدی)، مجتمع دی
 • 0
 • 07132346655
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 28071
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید صالح پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید صالح پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعید صالح پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید صالح پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید صالح پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید صالح پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید صالح پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید صالح پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید صالح پور به آدرس شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان(روبه روی بیست متری سینما سعدی)، مجتمع دی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید صالح پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید صالح پور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید صالح پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید صالح پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید صالح پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سعید صالح پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید صالح پور در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید صالح پور کجاست؟

مطب دکتر سعید صالح پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان(روبه روی بیست متری سینما سعدی)، مجتمع دی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید صالح پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید صالح پور که 0 - 07132346655 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید صالح پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید صالح پور، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صالح پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید صالح پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید صالح پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید صالح پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید صالح پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس