عکس دکتر سعید روحی

دکتر سعید روحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید روحی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید روحی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • ارومیه، خیابان حسنی، اورشاد یک، طبقه 10، واحد 49
 • 0
 • 04433224135
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 118366
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید روحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید روحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سعید روحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید روحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید روحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید روحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید روحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید روحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید روحی به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، اورشاد یک، طبقه 10، واحد 49، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید روحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید روحی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید روحی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید روحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید روحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر سعید روحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید روحی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید روحی کجاست؟

مطب دکتر سعید روحی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، اورشاد یک، طبقه 10، واحد 49 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید روحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید روحی که 0 - 04433224135 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید روحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید روحی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید روحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید روحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید روحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید روحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید روحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس