عکس دکتر سعید حقدانی

دکتر سعید حقدانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید حقدانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید حقدانی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • اصفهان، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سارا، طبقه دوم
 • 0
 • 03132666280
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 126736
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید حقدانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید حقدانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعید حقدانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید حقدانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید حقدانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید حقدانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید حقدانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید حقدانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید حقدانی به آدرس اصفهان، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سارا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید حقدانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید حقدانی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید حقدانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید حقدانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید حقدانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر سعید حقدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید حقدانی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید حقدانی کجاست؟

مطب دکتر سعید حقدانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سارا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید حقدانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید حقدانی که 0 - 03132666280 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید حقدانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید حقدانی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حقدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید حقدانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید حقدانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید حقدانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید حقدانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس