X
عکس دکتر سعید جعفرپور

دکتر سعید جعفرپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید جعفرپور متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید جعفرپور نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، نبش 43 ساختمان پزشکان فارس
 • 0
 • 0 ، 07132343756
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 34934
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید جعفرپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید جعفرپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سعید جعفرپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سعید جعفرپور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید جعفرپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید جعفرپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید جعفرپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید جعفرپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید جعفرپور به آدرس شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، نبش 43 ساختمان پزشکان فارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید جعفرپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید جعفرپور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید جعفرپور به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید جعفرپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید جعفرپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر سعید جعفرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید جعفرپور در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید جعفرپور کجاست؟

مطب دکتر سعید جعفرپور به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، نبش 43 ساختمان پزشکان فارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید جعفرپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید جعفرپور که 0 - 0 ، 07132343756 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید جعفرپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید جعفرپور، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید جعفرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید جعفرپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید جعفرپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید جعفرپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید جعفرپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس