عکس دکتر سعید توکلی

دکتر سعید توکلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید توکلی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید توکلی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، خیابان عباس آباد، خیابان قائم مقام، کوچه شهدا، پلاک 9، واحد 2
 • 0
 • 02188708531
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان)
 • نظام پزشکی: 37808
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید توکلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید توکلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعید توکلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعید توکلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید توکلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید توکلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید توکلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید توکلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید توکلی به آدرس تهران، خیابان عباس آباد، خیابان قائم مقام، کوچه شهدا، پلاک 9، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید توکلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید توکلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید توکلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید توکلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید توکلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان) دریافت کنند.

دکتر سعید توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید توکلی در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید توکلی کجاست؟

مطب دکتر سعید توکلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان عباس آباد، خیابان قائم مقام، کوچه شهدا، پلاک 9، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید توکلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید توکلی که 0 - 02188708531 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید توکلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید توکلی، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان(ارتوپد کودکان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید توکلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید توکلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید توکلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید توکلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس