X
عکس دکتر سعید بی طرفان

دکتر سعید بی طرفان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید بی طرفان متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید بی طرفان نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، پاسداران بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، واحد 38
 • 0
 • 02122792694
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان
 • نظام پزشکی: 57832
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید بی طرفان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید بی طرفان

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سعید بی طرفان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سعید بی طرفان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید بی طرفان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید بی طرفان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید بی طرفان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید بی طرفان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید بی طرفان به آدرس تهران، پاسداران بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، واحد 38، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید بی طرفان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید بی طرفان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید بی طرفان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید بی طرفان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید بی طرفان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق قلب کودکان دریافت کنند.

دکتر سعید بی طرفان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید بی طرفان در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید بی طرفان کجاست؟

مطب دکتر سعید بی طرفان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پاسداران بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، واحد 38 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید بی طرفان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید بی طرفان که 0 - 02122792694 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید بی طرفان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید بی طرفان، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بی طرفان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید بی طرفان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید بی طرفان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید بی طرفان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید بی طرفان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس