X
عکس دکتر سعید احتشامی

دکتر سعید احتشامی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید احتشامی متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعید احتشامی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه۲، وحد ۲۰۴
 • 0
 • 01133323923
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 22093
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید احتشامی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعید احتشامی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سعید احتشامی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سعید احتشامی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعید احتشامی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعید احتشامی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعید احتشامی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعید احتشامی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعید احتشامی به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه۲، وحد ۲۰۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعید احتشامی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعید احتشامی تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعید احتشامی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعید احتشامی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعید احتشامی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر سعید احتشامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعید احتشامی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعید احتشامی کجاست؟

مطب دکتر سعید احتشامی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه۲، وحد ۲۰۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعید احتشامی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعید احتشامی که 0 - 01133323923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعید احتشامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعید احتشامی، متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشیپ جراحی ستون فقرات، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعید احتشامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعید احتشامی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعید احتشامی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعید احتشامی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعید احتشامی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس