X
عکس دکتر سعیده صدری

دکتر سعیده صدری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیده صدری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعیده صدری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • رشت، بلوار شهید قلی پور - جنب بیمارستان پارس - کلینیک طب پارس
 • 0
 • 01391001265
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 30268
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیده صدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعیده صدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سعیده صدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سعیده صدری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعیده صدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعیده صدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعیده صدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعیده صدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعیده صدری به آدرس رشت، بلوار شهید قلی پور - جنب بیمارستان پارس - کلینیک طب پارس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعیده صدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعیده صدری تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعیده صدری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعیده صدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعیده صدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سعیده صدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعیده صدری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعیده صدری کجاست؟

مطب دکتر سعیده صدری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، بلوار شهید قلی پور - جنب بیمارستان پارس - کلینیک طب پارس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعیده صدری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعیده صدری که 0 - 01391001265 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعیده صدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیده صدری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده صدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعیده صدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعیده صدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعیده صدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعیده صدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس