عکس دکتر سعیده شهسواری

دکتر سعیده شهسواری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیده شهسواری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعیده شهسواری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان نگین طبقه چهارم
 • 0
 • 07632245804
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 117581
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیده شهسواری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعیده شهسواری

پزشک پرطرفدار
بیش از 63% مراجعین، دکتر سعیده شهسواری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعیده شهسواری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعیده شهسواری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعیده شهسواری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعیده شهسواری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعیده شهسواری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعیده شهسواری به آدرس بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان نگین طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعیده شهسواری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعیده شهسواری تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعیده شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعیده شهسواری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعیده شهسواری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سعیده شهسواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعیده شهسواری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعیده شهسواری کجاست؟

مطب دکتر سعیده شهسواری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان نگین طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعیده شهسواری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعیده شهسواری که 0 - 07632245804 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعیده شهسواری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیده شهسواری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده شهسواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعیده شهسواری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعیده شهسواری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعیده شهسواری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعیده شهسواری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس