X
عکس دکتر سعیدرضا لطفی

دکتر سعیدرضا لطفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیدرضا لطفی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سعیدرضا لطفی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سعیدرضا لطفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سعیدرضا لطفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سعیدرضا لطفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سعیدرضا لطفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سعیدرضا لطفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سعیدرضا لطفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سعیدرضا لطفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سعیدرضا لطفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سعیدرضا لطفی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سعیدرضا لطفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سعیدرضا لطفی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سعیدرضا لطفی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سعیدرضا لطفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سعیدرضا لطفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق طب نوزادی دریافت کنند.

دکتر سعیدرضا لطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سعیدرضا لطفی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سعیدرضا لطفی کجاست؟

مطب دکتر سعیدرضا لطفی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، محتشمی ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سعیدرضا لطفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سعیدرضا لطفی که 0 - 05138439204 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا لطفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سعیدرضا لطفی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص طب نوزادی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سعیدرضا لطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سعیدرضا لطفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سعیدرضا لطفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سعیدرضا لطفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سعیدرضا لطفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس