X
عکس دکتر سروش کرمی راد

دکتر سروش کرمی راد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سروش کرمی راد متخصص چشم پزشکی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سروش کرمی راد نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • اهواز، خیابان زیتون کارمندی، خیابان حجت، بالاتر از سیتی سنتر، مجتمع پزشکی پارسیان
 • 0
 • 06134425639
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 140404
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سروش کرمی راد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سروش کرمی راد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سروش کرمی راد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سروش کرمی راد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سروش کرمی راد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سروش کرمی راد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سروش کرمی راد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سروش کرمی راد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سروش کرمی راد به آدرس اهواز، خیابان زیتون کارمندی، خیابان حجت، بالاتر از سیتی سنتر، مجتمع پزشکی پارسیان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سروش کرمی راد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سروش کرمی راد تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سروش کرمی راد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سروش کرمی راد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سروش کرمی راد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر سروش کرمی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سروش کرمی راد در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سروش کرمی راد کجاست؟

مطب دکتر سروش کرمی راد به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، خیابان زیتون کارمندی، خیابان حجت، بالاتر از سیتی سنتر، مجتمع پزشکی پارسیان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سروش کرمی راد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سروش کرمی راد که 0 - 06134425639 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سروش کرمی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سروش کرمی راد، متخصص چشم پزشکی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سروش کرمی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سروش کرمی راد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سروش کرمی راد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سروش کرمی راد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سروش کرمی راد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس