عکس دکتر سرور اینالو

دکتر سرور اینالو

نوبت دهی اینترنتی دکتر سرور اینالو متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سرور اینالو نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز ، خیابان زند، میدان امام حسین، روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان البرز، طبقه همکف واحد یک
 • 09177240479
 • 0
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
 • نظام پزشکی: 41842
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سرور اینالو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سرور اینالو

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سرور اینالو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سرور اینالو ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سرور اینالو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سرور اینالو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سرور اینالو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سرور اینالو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سرور اینالو به آدرس شیراز ، خیابان زند، میدان امام حسین، روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان البرز، طبقه همکف واحد یک، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سرور اینالو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سرور اینالو تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سرور اینالو به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سرور اینالو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سرور اینالو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر سرور اینالو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سرور اینالو در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سرور اینالو کجاست؟

مطب دکتر سرور اینالو به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز ، خیابان زند، میدان امام حسین، روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان البرز، طبقه همکف واحد یک واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سرور اینالو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سرور اینالو که 09177240479 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سرور اینالو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سرور اینالو، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سرور اینالو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سرور اینالو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سرور اینالو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سرور اینالو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سرور اینالو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس