عکس دکتر سحر چوب تاشانی

دکتر سحر چوب تاشانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر چوب تاشانی متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سحر چوب تاشانی نوبت بگیرید.

 • ریه و دستگاه تنفسی
 • کرج، میدان سپاه، رو به روی اداره مخابرات، برج طاق کسری، طبقه 6، واحد 602
 • 09367265171
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص ریه
 • نظام پزشکی: 91325
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر چوب تاشانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سحر چوب تاشانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر سحر چوب تاشانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سحر چوب تاشانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سحر چوب تاشانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سحر چوب تاشانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سحر چوب تاشانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سحر چوب تاشانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سحر چوب تاشانی به آدرس کرج، میدان سپاه، رو به روی اداره مخابرات، برج طاق کسری، طبقه 6، واحد 602، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سحر چوب تاشانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سحر چوب تاشانی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سحر چوب تاشانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سحر چوب تاشانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سحر چوب تاشانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق ریه دریافت کنند.

دکتر سحر چوب تاشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سحر چوب تاشانی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سحر چوب تاشانی کجاست؟

مطب دکتر سحر چوب تاشانی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص ریه در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، میدان سپاه، رو به روی اداره مخابرات، برج طاق کسری، طبقه 6، واحد 602 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سحر چوب تاشانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سحر چوب تاشانی که 09367265171 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سحر چوب تاشانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سحر چوب تاشانی، متخصص داخلی و فوق متخصص ریه، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سحر چوب تاشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سحر چوب تاشانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سحر چوب تاشانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سحر چوب تاشانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سحر چوب تاشانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس