عکس دکتر سحر سقطی جلالی

دکتر سحر سقطی جلالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر سقطی جلالی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سحر سقطی جلالی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان زکریای رازی، طبقه اول
 • 0
 • 01333110425
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 61544
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر سقطی جلالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سحر سقطی جلالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سحر سقطی جلالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سحر سقطی جلالی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سحر سقطی جلالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سحر سقطی جلالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سحر سقطی جلالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سحر سقطی جلالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سحر سقطی جلالی به آدرس رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان زکریای رازی، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سحر سقطی جلالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سحر سقطی جلالی تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سحر سقطی جلالی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سحر سقطی جلالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سحر سقطی جلالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سحر سقطی جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سحر سقطی جلالی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سحر سقطی جلالی کجاست؟

مطب دکتر سحر سقطی جلالی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، نرسیده به پل بوسار، ساختمان زکریای رازی، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سحر سقطی جلالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سحر سقطی جلالی که 0 - 01333110425 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سحر سقطی جلالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سحر سقطی جلالی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سحر سقطی جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سحر سقطی جلالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سحر سقطی جلالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سحر سقطی جلالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سحر سقطی جلالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس