عکس دکتر سحر بختی

دکتر سحر بختی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر بختی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سحر بختی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه دوم
 • 0
 • 07733551617
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 123154
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر سحر بختی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سحر بختی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سحر بختی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سحر بختی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سحر بختی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سحر بختی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سحر بختی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سحر بختی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سحر بختی به آدرس بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سحر بختی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سحر بختی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سحر بختی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سحر بختی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سحر بختی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر سحر بختی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سحر بختی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سحر بختی کجاست؟

مطب دکتر سحر بختی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سحر بختی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سحر بختی که 0 - 07733551617 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سحر بختی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سحر بختی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سحر بختی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سحر بختی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سحر بختی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سحر بختی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سحر بختی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس