X
عکس دکتر سجاده پورقاسم

دکتر سجاده پورقاسم

نوبت دهی اینترنتی دکتر سجاده پورقاسم متخصص زنان و زایمان در شهر 409 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سجاده پورقاسم نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • رودان-طبقه بالا درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل (ع) - درمانگاه درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل(ع) طبقه بالا
  • 09366393275
  • متخصص زنان و زایمان
  • نظام پزشکی: 111436
  • 409

نوبت دهی اینترنتی دکتر سجاده پورقاسم

در حال دریافت اطلاعات...

ساعتی که بر روی سایت برای نوبت انتخاب میکنید،زمان پذیرش شما هست در مطب.زمان دقیق معاینه توسط منشی مطب برنامه ریزی می شود.
از صبر و شکیبایی شما سپاسگزایم

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعتی که بر روی سایت برای نوبت انتخاب میکنید،زمان پذیرش شما هست در مطب.زمان دقیق معاینه توسط منشی مطب برنامه ریزی می شود.
از صبر و شکیبایی شما سپاسگزایم

نظر بیماران در مورد دکتر سجاده پورقاسم

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سجاده پورقاسم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سجاده پورقاسم در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سجاده پورقاسم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سجاده پورقاسم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سجاده پورقاسم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سجاده پورقاسم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سجاده پورقاسم به آدرس رودان-طبقه بالا درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل (ع) - درمانگاه درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل(ع) طبقه بالا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سجاده پورقاسم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سجاده پورقاسم تنها بیماران 409 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سجاده پورقاسم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان، در شهر 409 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 409 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سجاده پورقاسم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سجاده پورقاسم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر سجاده پورقاسم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سجاده پورقاسم در زمینه متخصص زنان و زایمان، در شهر 409 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سجاده پورقاسم کجاست؟

مطب دکتر سجاده پورقاسم به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان در شهر 409 فعالیت میکند، رودان-طبقه بالا درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل (ع) - درمانگاه درمانگاه خیریه مسجد ابوالفضل(ع) طبقه بالا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سجاده پورقاسم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سجاده پورقاسم که 09366393275 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سجاده پورقاسم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سجاده پورقاسم، متخصص زنان و زایمان، در شهر 409 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سجاده پورقاسم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سجاده پورقاسم

در حال حاضر شرایط مطب دکتر سجاده پورقاسم به شرح زیر میباشد

ساعتی که بر روی سایت برای نوبت انتخاب میکنید،زمان پذیرش شما هست در مطب.زمان دقیق معاینه توسط منشی مطب برنامه ریزی می شود.
از صبر و شکیبایی شما سپاسگزایم

ارسال آزمایش به دکتر سجاده پورقاسم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سجاده پورقاسم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس