X
عکس دکتر ستاره ساده حال

دکتر ستاره ساده حال

نوبت دهی اینترنتی دکتر ستاره ساده حال متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر نیشابور و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ستاره ساده حال نوبت بگیرید.

 • غدد،رشد و متابولیسم
 • نیشابور، خیابان عطار، ساختمان پاستور، طبقه ۲
 • 0
 • 05143222522
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان
 • نظام پزشکی: 111485
 • نیشابور

نوبت دهی اینترنتی دکتر ستاره ساده حال

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ستاره ساده حال

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ستاره ساده حال را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ستاره ساده حال ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ستاره ساده حال، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ستاره ساده حال چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ستاره ساده حال، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ستاره ساده حال انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ستاره ساده حال به آدرس نیشابور، خیابان عطار، ساختمان پاستور، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ستاره ساده حال رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ستاره ساده حال تنها بیماران نیشابور را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ستاره ساده حال به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر نیشابور مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نیشابور و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ستاره ساده حال، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ستاره ساده حال مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان دریافت کنند.

دکتر ستاره ساده حال در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ستاره ساده حال در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر نیشابور فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ستاره ساده حال کجاست؟

مطب دکتر ستاره ساده حال به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان در شهر نیشابور فعالیت میکند، نیشابور، خیابان عطار، ساختمان پاستور، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ستاره ساده حال، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ستاره ساده حال که 0 - 05143222522 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ستاره ساده حال چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ستاره ساده حال، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان، در شهر نیشابور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ستاره ساده حال می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ستاره ساده حال

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ستاره ساده حال کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ستاره ساده حال امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ستاره ساده حال فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس