عکس دکتر سالار زایر

دکتر سالار زایر

نوبت دهی اینترنتی دکتر سالار زایر متخصص قلب و عروق در شهر بوکان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سالار زایر نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بوکان، بلوار کردستان، روبروی آزمایشگاه شفا، جنب بانک صادرات
 • 0
 • 04446223996
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 150965
 • بوکان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سالار زایر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سالار زایر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سالار زایر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سالار زایر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سالار زایر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سالار زایر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سالار زایر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سالار زایر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سالار زایر به آدرس بوکان، بلوار کردستان، روبروی آزمایشگاه شفا، جنب بانک صادرات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سالار زایر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سالار زایر تنها بیماران بوکان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سالار زایر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بوکان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوکان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سالار زایر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سالار زایر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سالار زایر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سالار زایر در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بوکان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سالار زایر کجاست؟

مطب دکتر سالار زایر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بوکان فعالیت میکند، بوکان، بلوار کردستان، روبروی آزمایشگاه شفا، جنب بانک صادرات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سالار زایر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سالار زایر که 0 - 04446223996 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سالار زایر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سالار زایر، متخصص قلب و عروق، در شهر بوکان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سالار زایر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سالار زایر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سالار زایر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سالار زایر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سالار زایر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس