X
عکس دکتر ساسان اریبی

دکتر ساسان اریبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ساسان اریبی متخصص داخلی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ساسان اریبی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • ارومیه، خیابان حسنی، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان آی جان، طبقه ۴، واحد ۷
 • 0
 • 04433481291
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 107793
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر ساسان اریبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ساسان اریبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ساسان اریبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ساسان اریبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ساسان اریبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ساسان اریبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ساسان اریبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ساسان اریبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ساسان اریبی به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان آی جان، طبقه ۴، واحد ۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ساسان اریبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ساسان اریبی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ساسان اریبی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ساسان اریبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ساسان اریبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر ساسان اریبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ساسان اریبی در زمینه متخصص داخلی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ساسان اریبی کجاست؟

مطب دکتر ساسان اریبی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان آی جان، طبقه ۴، واحد ۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ساسان اریبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ساسان اریبی که 0 - 04433481291 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ساسان اریبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ساسان اریبی، متخصص داخلی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان اریبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ساسان اریبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ساسان اریبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ساسان اریبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ساسان اریبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس