عکس دکتر سارا فلاحی

دکتر سارا فلاحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا فلاحی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سارا فلاحی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، کوچه 17 ستارخان، ساختمان خضراء 2، طبقه 2، واحد 26
 • 0
 • 07136494740
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 60267
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا فلاحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سارا فلاحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سارا فلاحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سارا فلاحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سارا فلاحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سارا فلاحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سارا فلاحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سارا فلاحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سارا فلاحی به آدرس شیراز، کوچه 17 ستارخان، ساختمان خضراء 2، طبقه 2، واحد 26، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سارا فلاحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سارا فلاحی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سارا فلاحی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سارا فلاحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سارا فلاحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سارا فلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سارا فلاحی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سارا فلاحی کجاست؟

مطب دکتر سارا فلاحی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، کوچه 17 ستارخان، ساختمان خضراء 2، طبقه 2، واحد 26 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سارا فلاحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سارا فلاحی که 0 - 07136494740 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سارا فلاحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا فلاحی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سارا فلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سارا فلاحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سارا فلاحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سارا فلاحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سارا فلاحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس