X
عکس دکتر سارا اسعدی

دکتر سارا اسعدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا اسعدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سارا اسعدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹
 • 0
 • 05136145464
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 111877
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا اسعدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سارا اسعدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سارا اسعدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سارا اسعدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سارا اسعدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سارا اسعدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سارا اسعدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سارا اسعدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سارا اسعدی به آدرس مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سارا اسعدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سارا اسعدی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سارا اسعدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سارا اسعدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سارا اسعدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر سارا اسعدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سارا اسعدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سارا اسعدی کجاست؟

مطب دکتر سارا اسعدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سارا اسعدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سارا اسعدی که 0 - 05136145464 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سارا اسعدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا اسعدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اسعدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سارا اسعدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سارا اسعدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سارا اسعدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سارا اسعدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس