عکس دکتر زینب کنعان نژاد

دکتر زینب کنعان نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب کنعان نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زینب کنعان نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بوشهر، سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان بانک شهر، طبقه سوم، واحد 301
 • 0
 • 07733662441
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 105709
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب کنعان نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زینب کنعان نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر زینب کنعان نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زینب کنعان نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زینب کنعان نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زینب کنعان نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زینب کنعان نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زینب کنعان نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زینب کنعان نژاد به آدرس بوشهر، سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان بانک شهر، طبقه سوم، واحد 301، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زینب کنعان نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زینب کنعان نژاد تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زینب کنعان نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زینب کنعان نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زینب کنعان نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زینب کنعان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زینب کنعان نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زینب کنعان نژاد کجاست؟

مطب دکتر زینب کنعان نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، سنگی، جنب مسجد توحید، ساختمان بانک شهر، طبقه سوم، واحد 301 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زینب کنعان نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زینب کنعان نژاد که 0 - 07733662441 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زینب کنعان نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زینب کنعان نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زینب کنعان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زینب کنعان نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زینب کنعان نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زینب کنعان نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زینب کنعان نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس