عکس دکتر زینب طالعی

دکتر زینب طالعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب طالعی پزشک دندان پزشک در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زینب طالعی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم
 • 0
 • 07632252464
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 112169
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب طالعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زینب طالعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زینب طالعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زینب طالعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زینب طالعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زینب طالعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زینب طالعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زینب طالعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زینب طالعی به آدرس بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زینب طالعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زینب طالعی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زینب طالعی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زینب طالعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زینب طالعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر زینب طالعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زینب طالعی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زینب طالعی کجاست؟

مطب دکتر زینب طالعی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان پزشک طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زینب طالعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زینب طالعی که 0 - 07632252464 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زینب طالعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زینب طالعی، پزشک دندان پزشک، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زینب طالعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زینب طالعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زینب طالعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زینب طالعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زینب طالعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس