X
عکس دکتر زینب رضوی

دکتر زینب رضوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب رضوی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زینب رضوی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب رضوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زینب رضوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 85% مراجعین، دکتر زینب رضوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زینب رضوی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زینب رضوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زینب رضوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زینب رضوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زینب رضوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زینب رضوی به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان عرفان، طبقه 4، واحد 15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زینب رضوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زینب رضوی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زینب رضوی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زینب رضوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زینب رضوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر زینب رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زینب رضوی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زینب رضوی کجاست؟

مطب دکتر زینب رضوی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان عرفان، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زینب رضوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زینب رضوی که 0 - 04433432864 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زینب رضوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زینب رضوی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زینب رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زینب رضوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زینب رضوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زینب رضوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زینب رضوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس