X
عکس دکتر زینب برکتی

دکتر زینب برکتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب برکتی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زینب برکتی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، ساختمان پزشکان کیانمهر، طبقه اول
 • 0
 • 02122267207
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 112820
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب برکتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زینب برکتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر زینب برکتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زینب برکتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زینب برکتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زینب برکتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زینب برکتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زینب برکتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زینب برکتی به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، ساختمان پزشکان کیانمهر، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زینب برکتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زینب برکتی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زینب برکتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زینب برکتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زینب برکتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زینب برکتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زینب برکتی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زینب برکتی کجاست؟

مطب دکتر زینب برکتی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، بن بست مرشدی، ساختمان پزشکان کیانمهر، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زینب برکتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زینب برکتی که 0 - 02122267207 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زینب برکتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زینب برکتی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زینب برکتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زینب برکتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زینب برکتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زینب برکتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زینب برکتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس