عکس دکتر زینب انصاری

دکتر زینب انصاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب انصاری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زینب انصاری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، بیست متری سینما سعدی، معدل غربی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه سوم
 • 0
 • 07132343501
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 106322
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زینب انصاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زینب انصاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زینب انصاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زینب انصاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زینب انصاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زینب انصاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زینب انصاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زینب انصاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زینب انصاری به آدرس شیراز، بیست متری سینما سعدی، معدل غربی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زینب انصاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زینب انصاری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زینب انصاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زینب انصاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زینب انصاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زینب انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زینب انصاری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زینب انصاری کجاست؟

مطب دکتر زینب انصاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بیست متری سینما سعدی، معدل غربی، ساختمان آزمایشگاه سینا، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زینب انصاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زینب انصاری که 0 - 07132343501 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زینب انصاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زینب انصاری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زینب انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زینب انصاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زینب انصاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زینب انصاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زینب انصاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس