X
عکس دکتر زیبا محسن پور

دکتر زیبا محسن پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر زیبا محسن پور متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زیبا محسن پور نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول
 • 0
 • 07132326755
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 55098
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زیبا محسن پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زیبا محسن پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر زیبا محسن پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر زیبا محسن پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زیبا محسن پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زیبا محسن پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زیبا محسن پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زیبا محسن پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زیبا محسن پور به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زیبا محسن پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زیبا محسن پور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زیبا محسن پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زیبا محسن پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زیبا محسن پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر زیبا محسن پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زیبا محسن پور در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زیبا محسن پور کجاست؟

مطب دکتر زیبا محسن پور به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش هدایت، ساختمان 310، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زیبا محسن پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زیبا محسن پور که 0 - 07132326755 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زیبا محسن پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زیبا محسن پور، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا محسن پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زیبا محسن پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زیبا محسن پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زیبا محسن پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زیبا محسن پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس