X
عکس دکتر زهره چیت سازی

دکتر زهره چیت سازی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره چیت سازی متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهره چیت سازی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۲، واحد ۱۰
 • 09375281353
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری
 • نظام پزشکی: 110446
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره چیت سازی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهره چیت سازی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهره چیت سازی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهره چیت سازی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهره چیت سازی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهره چیت سازی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهره چیت سازی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهره چیت سازی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهره چیت سازی به آدرس شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۲، واحد ۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهره چیت سازی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهره چیت سازی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهره چیت سازی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهره چیت سازی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهره چیت سازی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری دریافت کنند.

دکتر زهره چیت سازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهره چیت سازی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهره چیت سازی کجاست؟

مطب دکتر زهره چیت سازی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه ۲، واحد ۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهره چیت سازی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهره چیت سازی که 09375281353 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهره چیت سازی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره چیت سازی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ ناباروری، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهره چیت سازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهره چیت سازی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهره چیت سازی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهره چیت سازی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهره چیت سازی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس