X
عکس دکتر زهره قویدل

دکتر زهره قویدل

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره قویدل پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهره قویدل نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2
 • 0
 • 07137267302
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 135644
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره قویدل

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهره قویدل

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهره قویدل را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهره قویدل ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهره قویدل، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهره قویدل چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهره قویدل، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهره قویدل انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهره قویدل به آدرس شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهره قویدل رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهره قویدل تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهره قویدل به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهره قویدل، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهره قویدل مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر زهره قویدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهره قویدل در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهره قویدل کجاست؟

مطب دکتر زهره قویدل به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهره قویدل، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهره قویدل که 0 - 07137267302 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهره قویدل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره قویدل، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهره قویدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهره قویدل

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهره قویدل کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهره قویدل امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهره قویدل فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس