عکس دکتر زهره رجایی

دکتر زهره رجایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره رجایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر نجف آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر زهره رجایی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر زهره رجایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر زهره رجایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر زهره رجایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر زهره رجایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر زهره رجایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر زهره رجایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر زهره رجایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر زهره رجایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر زهره رجایی به آدرس نجف آباد، خیابان امام، چهارراه شهرداری، مجتمع نگار، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر زهره رجایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر زهره رجایی تنها بیماران نجف آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر زهره رجایی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر نجف آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نجف آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر زهره رجایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر زهره رجایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر زهره رجایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر زهره رجایی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر نجف آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر زهره رجایی کجاست؟

مطب دکتر زهره رجایی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر نجف آباد فعالیت میکند، نجف آباد، خیابان امام، چهارراه شهرداری، مجتمع نگار، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر زهره رجایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر زهره رجایی که 0 - 03142640753 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر زهره رجایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره رجایی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر نجف آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر زهره رجایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر زهره رجایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر زهره رجایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر زهره رجایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر زهره رجایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس